Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Basında Biz

Basında Biz

Kartepe ve Sapanca’nın yeni Bungalov yüzü: Bungalovlacom! "Tüm Türkiye’ye hizmet veriyor!"

Kartepe ve Sapanca bölgelerinde artan Bungalov ve tesis kiralamam ihtiyacını cevap olarak kurulan Bungalovlacom, Türkiye çapında faaliyete geçti.

Kartepe ve Sapanca’nın yeni Bungalov yüzü: Bungalovlacom! mask
Haber albümü için resme tıklayın

Son yıllarda Kartepe ve Sapanca bölgesi Bungalov evleri Türkiye çapında rağbeti epey artan konaklama yerleri oldu. Özellikle İstanbul’a yakınlığı nedeniyle yerli ve yapancı turistlerin uğrak noktalarından birisi oldu. Artan talebe cevaben 10 yıldır Kartepe bölgesinde hizmet veren Oğuz Karslıoğlu’nun işletme sahibi olduğu A Sınıfı Seyahat Acentesi Kartepe Travel, Bungalovlacom adındaki yeni projesini duyurdu. Bungalovlacom, ülke genelinden Sapanca ve Kartepe’de bulunan Bungalov, Villa ve Tinyhouse’lar da tatil yapmak isteyen misafirlerine kolaylık sağlaması için online ödeme sistemi ve birçok özellik ile donatıldı. Bungalovlacom 500’den fazla işletmeyi barındırmakta.

İFTARDA BİR ARAYA GELDİLER.

Geçtiğimiz günlerde Bungalovlacom ve İstanbul’dan gelen Turizm Dayanışma Derneği (TUDAYDER) ve acente sahipleri ile birlikte iftar programı düzenlenerek yapılan çalışmalar ve katedilen yollar aktarıldı. Özellikle Ortadoğu’dan gelen yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bölgede dernek yöneticileri ve Bungalovlacom markası ile karşılıklı fikir alışverişleri yapılarak acente sahipleri arasında iş ortaklıkları kuruldu


Yorumlar

Yorum Yap