Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Bungalovla Hakkında

Bungalovla , seyahat tutkunlarına benzersiz konaklama deneyimleri sunan bir platformdur; doğayla iç içe, özel ve unutulmaz anlar yaşatmayı amaç edinmiştir. Her bir bungalov, villa ve otel özenle seçilmiş ve misafirlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ekibimiz, seyahatseverlerin memnuniyeti için titizlikle çalışır, kaliteli hizmet ve anlayışlı destek sunar. 

17 Yıla Yakın Sektörel Tecrübe

Turizm sektöründeki tecrübemiz ile bölgede 17 yıla yakın süredir turizm faaliyetleri gerçekletirmekteyiz.

Kartepe Travel adıyla Bölgesel hizmet veren acentemiz, genel çapta da bungalovla.com internet girişimiyle hizmetlerine devam etmektedir.
 

     

 

 

 

 

 

Güvenilir Seyahat Acentası

Türsab belgeli bir seyahat acentası olan Kartepe Travel ile güvenli bir seyahat deneyimi yaşayın, son zamanlarda sıkça yaşanan dolandırılmaların önüne geçmek için Türsab belgeli ve belgesini sorgulatabildiğiniz web siteleri üzerinden rezervasyon yapın.
 

Türsab doğrulama

Türsab doğrulama

Amacımız

Sapanca - Kartepe bölgesine gelen misafilerin güzel ve güven dolu bir tatil yaşamaları için hizmet veriyoruz. Bölgede hizmet veren seyahat acentamız, deneyimli personeli ile misafirlerimizin sorunsuz ve keyif dolu tatil geçirmeleri bizim en büyük amacımız.


Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek isterseniz haber ve blog sayfamızı inceleyebilirsiniz.