Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 • Sapanca Bungalov
 • erken rezervasyon
 • sapanca bungalov
 • patili dostlarımız
2 Yetişkin

Otel

Tatil planı yaparken konaklama seçimi önemli kararlardan biridir. Tatilinizin keyfini çıkarmak için doğru otel tercihi, muhteşem bir deneyim yaşamanız anlamına gelir. Geziye ayırdığınız bir günün sonunda otel konaklama alanınıza gelip dinlenmek yorgunluğunuzu alır. Aynı zamanda otelde yapabileceğiniz aktivitelere de zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

En Popüler Oteller

Firmamızda Kartepe otelleri kategorisi, yoğun ilgi görenlerden biridir. Bunlar arasında en popüler olanları aşağıdaki şekilde sıralanabilir: 

 • The Canyon Otel
 • El Garden Hotel Spa
 • My Green Boutique Hotel
 • Dedeman Kartepe

Siz de bu otellerde tatilinizi yapmak isterseniz rezervasyonunuzu hemen yaptırabilirsiniz. İçinde pek çok hizmet olan Hotel rezervasyonu için sitemizi inceleyebilirsiniz. Kartepe’de tatil yapmak istemezseniz popüler Sapanca otelleri kategorilerimizde aşağıdakiler mevcuttur:

 • NG Sapanca
 • NG Enjoy
 • Didi Otel
 • Liva Sapanca Butik Otel
 • Richmond Nua Wellness Spa Sapanca

Kategorilerimiz üzerinden aradığınız otelden beklentilerinizi ve istediğiniz konumu seçtiğinizde sizin için en uygun olanlar karşınıza çıkar. Sürekli otel ara telaşı olmadan size sunduğumuz seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede dinlenmek için gideceğiniz tatilin hazırlık aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Otel Fiyatları

Sitemizdeki otel fiyatları, her bütçeye uygun olarak belirlenir. Lüks seçeneklerin yanında ucuz oteller de bulunur. Uygun tatil avantajı sağlayan otelleri konforunuzu düşünmeyi ihmal etmeden seçebilirsiniz. Böylece dilediğiniz gibi bir tatil yapmanız mümkün hale gelir.

Sitemiz üzerinden filtreleyebileceğiniz fiyat aralıkları sayesinde bütçenize dost ve arzunuza göre otelleri bulabilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak da müşteri destek ekibimizle iletişime geçip uygun otel avantajlarını sizin için belirlememizi isteyebilirsiniz.

Online Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Online otel rezervasyon aşamasında kendi başınıza veya destek ekibimizle seçtiğiniz konaklama tercihinizle devam edebilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp hattı veya telefon numaramızla irtibata geçip “Otel rezervasyonu yap” işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Otel Arama ve Seçme İpuçları

Otel ararken hangi konumu tercih edeceğinizi bilerek yola çıkmalısınız. Filtreleri kullanarak fiyat aralığınızı yazıp karşınıza çıkan seçeneklerden otelde aradığınız konfora kadar bir tercih yapabilirsiniz. Bu noktada ne istediğinizi ve beklediğinizi bilmeniz önemlidir.

Otel Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otel seçerken; kaç kişilik bir tatil yapacağınızı, bütçenizi ve gitmek istediğiniz yerin konumunu belirlemelisiniz. Alanın imkânlarının size ve ailenize uygun olup olmadığını göz ardı etmemelisiniz. Otellerin sitemiz üzerindeki puanlamasına bakabilirsiniz. Bu, diğer kullanıcıların deneyimlerini açıkça size yansıtır. Tüm noktalara dikkat ettiğinizde otel tatiliniz için size en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Çocuklar İçin Otel Aktiviteleri

Çocukların en büyük eğlencesi oyun oynamaktır. Tatilinizin onlar için de keyifli geçmesi amacıyla oyun aktiviteleri olan oteller arasında seçim yapmalısınız. Bunun yanında yaz aylarındaki tatilinize özel; havuz, kaydırak gibi alanların olması çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği anlar yakalamasına fırsat tanır.

Bungalovla'da Uygun Otel Tatili Planlama

Bungalovla kategorilerimizde bütçenize uygun otel seçeneklerini hızlı şekilde bulabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde gezerken her alanın özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ardından istek ve ihtiyaçlarınıza uygun otel için rezervasyon yaparak tatilin ilk adımını tamamlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Otel Türleri

Günümüzde en çok tercih edilen otel türleri listesinde başı, bungalovlar çekmektedir. Her bungalovun kendine ait bir alanı olması ve ortak alan zorunluluğunun bulunmaması, tercih sebeplerinden biridir. Bu seçenekler sonrasında spa ve suit oteller sevilenler arasındadır. Bu tarz alanlar, konforun ve sosyalliğin üst seviyede olduğu yerlerdir.
Otelleri sadece gece konaklamak için kullanıp tüm gün gezmeyi tercih eden tatilciler ise çoğunlukla butik otellere yönelir. Bunun sebebi, sadece gece uyuyacağı bir alanda ekstra aktivite arayışlarının olmamasıdır. Hangi otel türü sizin istekleriniz için uygunsa Bungalovla firmamızla birlikte tatilinizi planlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Otelde Nasıl Uygun Fiyata Kalınır?

Erken rezervasyon seçeneği veya indirimli günleri yakalarsanız otel tatilinizi daha uygun bir fiyata yapabilirsiniz.

Her Şey Dahil Otellerde Ne Yapılır?

Konsepti her şey dahil olan otellerde 3 öğün yemek ve her türlü içecek fiyatın içindedir. Oteldeki diğer etkinlikler, konseptin içinde olmadığından yalnızca yeme- içme fiyata dahildir.

Otele Girişte Ne İstenir?

Otel girişinde sizden istenecek belge kimliğinizdir. Eğer yanınızda kimliğiniz yoksa ehliyetinizi veya pasaportunuzu da verebilirsiniz. Bu sayede kayıt işlemi sorunsuz şekilde tamamlanır.