Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Bungalov Evlerinde Özel Gün Konseptleri Ve Kutlama Organizasyonları

Bungalov Evlerinde Özel Gün Konseptleri Ve Kutlama Organizasyonları

Bugün, sıradanlıktan uzaklaşıp sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz özel gün konseptlerini keşfetmeye davetlisiniz.

Bungalovlar, doğanın içinde özel günlerinizi unutulmaz kılma potansiyeline sahiptir. Siz de bizimle birlikte, sevdiklerinizle geçireceğiniz özel günleri planlamak ve her anıyı özel kılmak için ilham alabilirsiniz.

Yüzlerce seçeneği bulunan bungalov evleri veya geniş villalarda sizin için önemli olan özel günlerinizi çift olarak veya grup olarak kutlayabilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.


Yapabileceğiniz Bazı Kutlamalar

Evlilik Teklifi: Bungalov evlilik teklifi son zamanlarda popüler hale geldi. Siz de sevdiğinizle romantik anılar yaşamak ve yaşatmak için bungalov evlerini tercih edebilirsiniz. Evlilik teklifi için gerekli tüm organizasyonlar siz gelmeden yapılabilir ve size fotoğrafları ulaştırılabilir. 

Doğum Günleri: Doğum günleri genellikle arkadaş grubuyla kutlanıyor. Doğum günü organizasyonlarında kişi sayısına bağlı olarak doğa içinde bulunan, ısıtmalı havuzlu özelliklerine sahip villaları tercih edebilir veya yan yana bir kaç bungalov ev kiralayabilirsiniz.

Yıl Dönümleri: Evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerinizi doğanın kalbinde geçirmek, anılarınızı tazelemek ve muhteşem fotoğraflar çekinmek için yüzlerce tesisten birini seçebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partileri: Bekarlığınızın son günlerinde sevdiğiniz arkadaşlarınızla akıllarda kalacak bir kutlama yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü: Sevgililer Günü için bungalov evlerinde romantik bir konaklama düzenlemek harika bir fikir! Ayrıca bir çok tesis sevgililer günü için farklı konseptler düzenlemektedir ve bunlardan yararlanabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz organizasyona göre konaklama seçeneklerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Yüzlerce tesis arasından sizler için en uygun seçenekleri sunuyoruz.
  • Dilediğiniz konsepte göre özel olarak organizasyon ve kurulum yapıyoruz.
  • Siz konaklayacağınız yere gelmeden kurulumları yapıyoruz.
  • Organizasyonunuzdan emin olmanız adına konsepti fotoğraflayıp sizlere gönderiyoruz.

 

Siz de özel günleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Yorum Yap