Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Bungalovla Emitt 2023'de

Bungalovla Emitt 2023'de

EMİTT 2023’te Bungalovlacom’a büyük ilgi - Kocaeli Gündem (kocaeligundem.com)

EMİTT 2023’te Bungalovlacom’a büyük ilgi

EMİTT 2023’te Kartepe Travel Bungalovlacom markasını tanıttı.

EMİTT 2023’te Bungalovlacom’a büyük ilgimask
 
 

Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı yurt dışı turizm tanıtma ve pazarlama çalışmaları kapsamında, ülkenin turizm sektörü ile birlikte dünyanın ilk beş turizm fuarı arasında yer alan İstanbul EMİTT Turizm Fuarı’nda temsil ediliyor. İstanbul TÜYAP Fuar Alanı’nda yapılan açılış törenine Başbakan Yardımcısı, Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’da katıldı.

 

DÜNYANIN BEŞ BÜYÜK TURİZM FUARINDAN BİRİ

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı başladı. 12–15 Nisan 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuar ICA Events tarafından TÜROFED ve TTYD iş ortaklığında düzenleniyor.


Kocaeli’den de fuara katılan ve birkaç gün önce toplantı programında görücüye çıkan Kartepe Travel’ın yeni projesi Bungalovlacom epey bir ilgi gördü. İşletme sahibi Oğuz Karslıoğlu’nun da hazır bulunduğu Kartepe Travel standı katılımcı firmalar ve fuara gelen misafirler tarafından ilk günde yüzlerce ziyaretçi ile karşılaştı. Geçtiğimiz yıl 110 ülkeden 33 bin 595 ziyaretçiyi ağırlayarak büyük bir başarıya imza atan EMITT, bu yıl 12-15 Nisan 2023’de İstanbul TÜYAP Fuarında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuardan Kareler


Yorumlar

Yorum Yap